Olej na kartonu, 51x66 cm. Signováno vpravo dole Fr. Sylv. Toman Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1886 - 1942 Narodil se v Prostějově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a žánrovým scénám.