František Sylva Toman - Azurové moře

Olej na kartonu, 51x66 cm. Signováno vpravo dole Fr. Sylv. Toman Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1942

76287. Azurové moře
Dražba ukončena:17.04.2022 21:13:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč