František Sylva Toman - Zátoka u lesa

Olejová tempera na kartonu, 45x65 cm. Signováno vpravo dole Fr. Sylv. Toman. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1942

29975. Zátoka u lesa
Dražba ukončena:28.03.2019 22:36:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč