Olej na plátně, 85x114 cm. Signováno vlevo dole Fr. Sylv. Toman. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1886 - 1942 Narodil se v Prostějově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a žánrovým scénám.