František Sylva Toman - Rackové nad mořem

Olej na plátně, 85x114 cm. Signováno vlevo dole Fr. Sylv. Toman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1942

56379. Rackové nad mořem
Dražba ukončena:25.02.2021 22:17:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč