Olej na kartonu, 48x65 cm, signováno vpravo dole Fr. Sylv. Toman, rám, zaskleno. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1886 - 1942 Narodil se v Prostějově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a žánrovým scénám.