František Sylva Toman - Břeh s rákosím

Olejová tempera na kartonu, 45x65 cm. Signováno vlevo dole Fr. Sylv. Toman. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1942

29438. Břeh s rákosím
Dražba ukončena:27.03.2019 18:13:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč