František Skála - U horské řeky

Olej na desce, 21x26 cm. Signováno vpravo dole Nerámováno.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1817 - ?
Narodil se v Písku. Ve své tvorbě se věnoval většinou romantickým krajinomalbám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

František Skála
101341. U horské řeky
Dražba ukončena:27.09.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč