František Ringo Čech - Prales

Olej na plátně, 45x125 cm. Signováno vlevo nahoře Ringo 2023. Rámováno.

Nejdelší strana: 141 cm

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

114251. Prales
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:28:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč