Akvarel, 46x32 cm. Signováno vpravo dole Fr. Řehořek 73. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1890 - 1982
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.