František Řehořek - Kvítí

Akvarel, 46x32 cm. Signováno vpravo dole Fr. Řehořek 73. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1890 - 1982
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.

František Řehořek
116686. Kvítí
Dražba ukončena:02.06.2024 21:09:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.06.2024 21:06:32 85
500 Kč 25.05.2024 19:19:36 1610