František Řehák - Po bombardování

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Řehák, rám.

Pozn.: Plátno oříznuté.

8610. Po bombardování
Dražba ukončena:29.03.2017 18:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč