František Řehák

306168. Domy u řeky

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x29 cm. Signováno vpravo dole F. Řehák. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20.09.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč