František  Prosecký - Ležící ženský akt

Keramika, délka: 71 cm, signováno Fr. Prosecký - Benoni 1940.

Pozn.: Poškozeno

5003. Ležící ženský akt
Dražba ukončena:26.05.2016 22:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč