František Přeček ml. - Párové obrazy: Český venkov

Kombinované techniky, 31x40 cm. Signovány Přeček. Rám, sklo.

Stav: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1893 - ?
Malíř, pedagog. Studoval architekturu a profesuru kreslení na ČVUT v Praze a malbu na AVU v Praze u J. Preislera a V. Nechleby. Působil jako středoškolský profesor kreslení ve Znojmě a v Brně. Věnoval se krajinomalbě (Znojemsko, Beskydy, Českomoravská vrchovina), také portrétování, maloval i zátiší a kytice. Vystavoval v Brně.

308351. Párové obrazy: Český venkov
Dražba ukončena:18.04.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč