Olej na plátně, 45x65 cm, signováno dole uprostřed F. Prchlík, nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1909-1965
Narodil se v Jindřichově Hradci. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby. Ve své tvorbě se zabýval hlavně portréty a pro krajinomalbu čerpal inspiraci ve svém rodném kraji. Vytvořil řadu ex libris, zabýval se knižní tvorbou, realizoval přebaly knih. V posledních letech života působil jako výtvarník scény a kostýmů Městských divadel pražských.