Olej na kartonu, 40x54 cm. Nesignováno. Rámováno.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: narozen 15.03. 1880, Libkova Voda, okr. Pelhřimov
zemřel 24.11. 1950, Plzeň, otec Zory Pořické. Dlouhá léta působil jako výborný středoškolský profesor kreslení nejen na plzeňském gymnáziu.