František M. Skula - Velká vrba u říčky

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 20x24 cm. Signováno vlevo dole M.F. Skula. Rámováno.

o autorovi: 1891-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

72007. Velká vrba u říčky
Dražba ukončena:09.01.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč