František M. Skula - Snopy

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole M.F.Skula. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1891-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

72114. Snopy
Dražba ukončena:16.01.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč