František M. Skula - Rybníček

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole M.F. Skula. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1891-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

22549. Rybníček
Dražba ukončena:26.09.2018 22:39:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč