František M. Skula - Na kraji zimního lesa

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole M. F. Skula. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1891-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

86682. Na kraji zimního lesa
Dražba ukončena:13.11.2022 20:03:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč