František M. Skula - Mořský příboj

Olej na plátně, 70x120 cm, signováno vpravo dole Skula, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

10786. Mořský příboj
Dražba ukončena:01.06.2017 19:53:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč