František M. Skula - Kraj lesa

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole M.F. Skula. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

300249. Kraj lesa
Dražba ukončena:25.08.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč