František M. Skula

66362. Jaro u chalup

popis: Olej na plátně, 62x88 cm. Signováno vlevo dole M. F. Skula. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

dražba ukončena: 26.09.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč