František M. Skula - Jaro u chalup

Olej na plátně, 62x88 cm. Signováno vlevo dole M. F. Skula. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

66362. Jaro u chalup
Dražba ukončena:26.09.2021 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč