František M. Skula - Chalupa

Olej na kartonu, 20x26 cm. Signováno vpravo dole Skula F. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1891-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

75563. Chalupa
Dražba ukončena:03.04.2022 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.03.2022 15:02:56 1600