František M. Skula - V aleji

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vlevo dole Skula M. F., rám.

1891, Brno - 1977
Učil se u J. Horváta, Spanneho a Ferdinanda Engelmüllera. Krajinomalby tvoří zejména z oblastí Českomoravské vysočiny, kde se po studijních cestách po Jugoslávii usazuje natrvalo. Kromě krajin maloval také zátiší.

1959. V aleji
Dražba ukončena:26.03.2015 19:14:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč