František M. Skula - Břízy u potoka

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vpravo dole M. F. Skula, rám.

1891, Brno - 1977
Učil se u J. Horváta, Spanneho a Ferdinanda Engelmüllera. Krajinomalby tvoří zejména z oblastí Českomoravské vysočiny, kde se po studijních cestách po Jugoslávii usazuje natrvalo. Kromě krajin maloval také zátiší.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6107. Břízy u potoka
Dražba ukončena:27.10.2016 19:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč