František Kupka - Z Paříže

Kresba, 35x27 cm Signováno Kupka. Volný list.

Stav: Papír v krajích poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Signováno ne rukou autora.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč.

posouzeno znalcem
František Kupka
154079. Z Paříže
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:38:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč 29.01.2026 23:25:56 2880