Olej na kartonu, 35x51 cm. Signováno vpravo dole J. Krejčí. Rámováno.
Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1899 - 1977
Malíř, grafik a ilustrátor. Žák M. Švabinského a V. Bukovace.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč