František Krejčí - Konice nad tratí

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole F. Krejčí 33 Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - ?

77845. Konice nad tratí
Dražba ukončena:15.05.2022 20:31:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč