František Krejčí - Konice

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vlevo dole Franta Krejčí. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1896 - ?

78526. Konice
Dražba ukončena:29.05.2022 20:24:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč