František Krejčí

308933. Cesta lesem

popis: Olej na plátně, 55x60 cm. Signováno vlevo dole F. Krejčí 1949. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč