Olej na papíře, 40x50 cm, signováno vpravo dole F. Krejčí, datováno 1950, rám, zaskleno.
1896, Znojmo
Žák AVU. Poté studia na ukrajinské akademii v Praze (u prof. Ivana Kulce). Dalších 10 let se soukromě učil v Brně a na Slovensku. Vystavoval především na Moravě a na Slovensku.
Pozn.: Papír místy zaprášen. Rám mírně poškozen.