František Julina - Bájný výjev

Detail položky

Detail položky

Tempera, 32x44 cm. Signováno dole uprostřed F. Julina 1966. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 70 cm

 

o autorovi: 1912 – 1989
Malíř, grafik. Po gymnáziu pracoval jako kreslič modelů a výtvarník. Soukromě studoval u Karla Augusty a externě u Jana Zrzavého na UP v Olomouci. Malířské tvorbě se intenzivně věnoval od 60. let. Pracoval často s netradičními technikami, inspiroval se fotografiemi z elektronových mikroskopů, fragmenty omítek, dětskými kresbami. Své práce často řadil do cyklů. Vystavoval v moravských galeriích.

vydraženo doporučujeme
78796. Bájný výjev
Dražba ukončena:05.06.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč limit (04.06.2022 20:53:42) 826
500 Kč 28.05.2022 7:23:19 3408