Tempera, 32x44 cm. Signováno dole uprostřed F. Julina 1966. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1912 – 1989
Malíř, grafik. Po gymnáziu pracoval jako kreslič modelů a výtvarník. Soukromě studoval u Karla Augusty a externě u Jana Zrzavého na UP v Olomouci. Malířské tvorbě se intenzivně věnoval od 60. let. Pracoval často s netradičními technikami, inspiroval se fotografiemi z elektronových mikroskopů, fragmenty omítek, dětskými kresbami. Své práce často řadil do cyklů. Vystavoval v moravských galeriích.