Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Janula. Rámováno.
o autorovi: 1932 – 2020
Malíř, sochař. Absolvoval SOŠ sklářskou v Kamenickém Šenově a VŠUP v Praze u J. Kaplického. Na stipendium studoval na École nationale superieure des beaux arts v Paříži, kde od r. 1968 žil trvale. Patřil k významným osobnostem moderního evropského malířství, ve Francii má okruh sběratelů.