Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Hanáček. Rámováno.
o autorovi: 1954 – 2019
Malíř, ilustrátor. Studoval Střední školu uměleckoprůmyslovou v Uherském Hradišti u J. Blažka a AVU v Praze u A. Fišárka a K. Součka. Navštěvoval Kunsthochschule v Berlíně.