František Hanáček - Na trhu

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Hanáček. Rámováno.

63864. Na trhu
Dražba ukončena:15.08.2021 20:50:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč