František Hanáček - Kytice ve váze

Olej na plátně, 80x61 cm. Signováno vpravo dole Fr. Hanáček 81. Nerámováno.

Pozn.: Zezadu malba Zátiší se zeleninou.

63829. Kytice ve váze
Dražba ukončena:15.08.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč