Olej na plátně, 175x175 cm. Signováno vpravo dole F. Hanáček 09. Olištováno.
Nejdelší strana: 178 cm
o autorovi: 1954 – 2019
Malíř, ilustrátor. Studoval Střední školu uměleckoprůmyslovou v Uherském Hradišti u J. Blažka a AVU v Praze u A. Fišárka a K. Součka. Navštěvoval Kunsthochschule v Berlíně.