František Florian - Kjóto Evening

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 120x150 cm. Značeno vpravo uprostřed. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
123657. Kjóto Evening
Dražba ukončena:26.09.2024 22:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč