František Dvořák (*1925) - Kompozice

Kombinovaná technika, 29x21 cm. Signováno vpravo dole F. Dvořák. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1925 – 2002
Malíř, restaurátor, grafik. Studoval PedF UK v Praze obor kreslení a deskriptivní geometrie u C. Boudy, M. Salzmana a K. Lidického, také na AVU v Praze u V. Rady. Člen Umělecké besedy. Restauroval kostelní fresky, převážně v moravských chrámech.

116205. Kompozice
Dražba ukončena:19.05.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.05.2024 8:23:15 4010
500 Kč 15.05.2024 11:28:50 831