František Dvořák (*1925) - Koláž II.

Koláž, 25x19 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.

o autorovi: 1925 – 2002
Malíř, restaurátor, grafik. Studoval PedF UK v Praze obor kreslení a deskriptivní geometrie u C. Boudy, M. Salzmana a K. Lidického, také na AVU v Praze u V. Rady. Člen Umělecké besedy. Restauroval kostelní fresky, převážně v moravských chrámech.

116326. Koláž II.
Dražba ukončena:19.05.2024 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.05.2024 11:35:58 831