Nejdelší strana: 41 cm
Koláž, 25x21 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.
o autorovi: 1925 – 2002
Malíř, restaurátor, grafik. Studoval PedF UK v Praze obor kreslení a deskriptivní geometrie u C. Boudy, M. Salzmana a K. Lidického, také na AVU v Praze u V. Rady. Člen Umělecké besedy. Restauroval kostelní fresky, převážně v moravských chrámech.