František Čumpelík - Zátiší s houslemi

Akvarel, 28x38 cm. Signováno vpravo dole F. Čumpelík. Zaskleno.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1923 – 1997
Malíř a folklorista

126211. Zátiší s houslemi
Dražba ukončena:13.10.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč