Olej na plátně, 48x70 cm. Signováno vpravo dole Čihák 45. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 93 cm
o autorovi: 1907 – 1964
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40.000 Kč.