František Chaun - Abstraktní kompozice

Olej na kartonu, 41x51 cm. Signováno vpravo dole Chaun 66. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1921 - 1981

87733. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:14.12.2022 22:19:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč