František Charvát - Chrám Sv. Mikuláše

Olej na plátně fixováném na kartonu, 40x34 cm. Signováno vlevo dole Charvát. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1885, Studená u Rokytnice nad Jizerou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

114116. Chrám Sv. Mikuláše
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč