František Černý - Dívka s květinou

Kombinovaná technika, 42x18 cm. Signováno vlevo dole Černý 69. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

František Černý
305211. Dívka s květinou
Dražba ukončena:15.06.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.06.2020 6:28:08 1018