Olej na plátně, 109x154 cm, signováno vpravo dole Fra. Bartůněk 1947, rám. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1917 se narodil v Pardubicích František Bartůněk, operní sólista v Praze, Liberci, Plzni a Olomouci a malíř portrétů