Olej na kartonu, 41x46 cm. Signováno vpravo dole Aron. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1895 - ?
Malíř. Studoval Státní průmyslovou školu v Praze, soukromě se vzdělával u prof. Bartoše a Jaro Procházky. Samostatně vystavoval mezi válkami doma i v cizině (Paříž). Maloval také na Podkarpatské Rusi.