Olej na plátně, 33x44 cm. Signováno vlevo dole F. Soukup 34. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 53 cm
o autorovi: 1888 - 1954
Narodil se v Praze. Byl žákem Jaroslava Panušky a Václava Jansy. Zaměřoval se především na krajiny.