František  Cína - Jelínek - Zima v horách

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Cína-Jelínek 33. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

posouzeno znalcem
154047. Zima v horách
Zbývá:26 dnů, 21 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč