František  Cína - Jelínek - Večer v horách

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x38 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek 36. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
91541. Večer v horách
Dražba ukončena:29.03.2023 22:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč