František  Cína - Jelínek - Motiv z Vysočiny

Olej na plátně fixováném na kartonu, 36x50 cm. Signováno vlevo dole Cína Jelínek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
78825. Motiv z Vysočiny
Dražba ukončena:29.06.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč